Využijte nízkých cen za pronájem mikrobusu!

Dlouhodobý pronájem mikrobusu pro firmy i jednotlivce za výhodné ceny dle individuální dohody

Často kladené otázky - FAQ

Zde jsme pro vás připravili odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Odpověď

Cena za pronájem mikrobusu se počítá vždy za každých 24 hodin. Příklad : Vypůjčím si mikrobus na jeden den v Pondělí 9:00 hod. Vrátím mikrobus následující den nejpozději do 9:00 hod.

Odpověď

Cena za víkendový pronájem mikrobusu platí pouze v případě zapůjčení vozu v pátek po 16.hodině a vrácení v pondělí do 9.00 hod. Cena za víkendový pronájem je 4.000 Kč bez DPH. V ceně je zahrnutý limit 500 km.

Odpověď

Zpravidla se vozidlo předává a vrací na adrese provozovy půjčovny mikrobusů ( Písková Lhota 197, Poděbrady ). Po dohodě se zákazníkem kdekoliv v ČR. Pokud není dohodnuto jinak, předání a vrácení mikrobusu je možné pouze během otevírací doby půjčovny. Zákazníkům, kteří si přijedou pro mikrobus vlastním vozem nabízíme bezplatné parkování v elektronicky střeženém areálu půjčovny mikrobusů P.S.P.auto

Odpověď

V ceně pronájmu mikrobusu je na každý den limit 250 Km které se neůčtují. Kilometry ujeté nad limit jsou zpoplatněny dle aktuálního ceníku. Denní limity ale můžete sčítat. Příklad: Mikrobus zapujčený na 10 dní má celkový limit 2.500 km. Můžete s ním jet na dovolenou 1.000 km tam, 1.000 km zpět a na místě najezdit zbylých 500 km. V tomto případě za ujeté Km nic nedoplácíte.

Top